Kedves Olvasónk, Támogatónk!
Őszintén szólva nem gondoltam, hogy alig egy évvel a tavalyi segítségkérésünk után ismét ilyen levelet kell írnom.😢
Tavaly, amikor bajba kerültünk, Ti ott voltatok.
Rengeteg érintett és támogató állt mellénk, és segített átvészelni egy olyan időszakot, amikor a működésünk került veszélybe.
Ezért ma is rendkívül hálás vagyok.💛
Most azonban ismét nehéz helyzetben vagyunk.
Az elmúlt hónapokban több olyan támogatásra és pályázati forrásra számítottunk, amelyek végül nem érkeztek meg, vagy jóval kisebb összegben érkeztek, mint amire számítani lehetett.
Miközben az igény a munkánkra nem csökkent, a működésünkhöz szükséges források egyszerűen nem állnak rendelkezésre.
Sokszor beszélünk arról, hogy milyen fontos a:

Minden telefonhívás📞, minden e-mail📧, minden betegút-tanácsadás🗣, minden edukációs anyag📝, minden videó🎬, minden esemény🎪 mögött emberek munkája, idő és költség áll.
És most ott tartunk, hogy ha nem sikerül gyorsan forrást teremtenünk, akkor olyan döntéseket kell meghoznunk, amelyeket nagyon szeretnénk elkerülni: programok maradhatnak el, kevesebb tartalom készülhet, elkezdett projektek, események szakadhatnak meg, és a jövőbeni működésünk is bizonytalanná válhat.
Ezért most segítséget kérünk:
Ha megteheted, kérünk, támogass minket egy egyszeri adománnyal!
📣 De szeretnénk ennél is fontosabb dolgot kérni.
Arra kérünk, hogyha tudsz, vállalj havi rendszeres támogatást!
Nem azért, mert nagy összegekre van szükségünk.
Éppen ellenkezőleg!
Gondolj bele: ha sokan vállalnak havonta akár csak néhány száz vagy pár ezer forintos támogatást, akkor kiszámíthatóvá válna a működésünk, és nem kerülnénk újra és újra olyan helyzetbe, hogy a fennmaradásunkért kelljen aggódnunk.
Azt szeretnénk, hogy az energiánkat ne túlélésre, hanem az érintettek segítésére fordíthassuk.
Talán kaptál már tőlünk hasznos információt.
Talán egy videónk segített.
Talán egy sorstársunk története adott reményt.
Talán egy rendezvényünkön érezted először, hogy nem vagy egyedül…
…Ha így volt, most arra kérünk:
segíts nekünk abban, hogy a következő érintett se maradjon egyedül!


Köszönjük, hogy velünk vagy.
Köszönjük, hogy segítesz.
Köszönjük, hogy együtt tovább tudunk menni.💛💛💛
